محصولات ما در صنایع کشاورزی

محصولات ما در صنایع کشاورزی

 نخ عدل بندی پلی پروپیلن

از نخ های عدل بندی پلی پروپیلن برای بسته بندی و سایر کارهای مشابه استفاده می شود و اکثر کشاورزان، از نخ های عدل بندی برای انجام فرآیند بسته بندی علوفه استفاده می کنند. تنوع رنگی بالا در این محصولات به کشاورزان این امکان را می دهد تا از رنگ های مختلف به منظور بسته بندی محصولات در طبقه بندی های مختلف استفاده کنند.
 

نخ دروگر

صنعت کشاورزی همیشه محصولات خاص خود را دارد که هر کدام به یک شکل استفاده می شود. این حوزه همیشه همراه با نوآوری های زیادی در تجهیزات، ابزارها و ... است و شرکت های مختلف برای ورود به بازار آن با هم رقابت می کنند. نخ دروگر که با نام های نخ بسته بندی علوفه،یونجه و گندم نیز شناخته می شود، یکی از نوآوری ها است که همانطور که از نامش پیداست، برای بسته بندی علوفه، گندم، یونجه و ... استفاده می شود. با توجه به مقاومت بسیار بالای نخ دروگر در موارد مختلفی مانند بسته بندی گندم و جو در ماشین آلات و دستگاه های دروگر می توان از این محصولات استفاده کرد.
استفاده از این نخ باعث می شود جای کمتری برای بسته بندی علوفه صورت گیرد و حمل و نقل آن آسان باشد. نخ های بسته بندی دروگر و نخ بیلر در صنعت کشاورزی بسیار پر استفاده هستند. این نخ ها بسیار مرغوب بوده و کاملاً تاب خورده اند و به هیچ وجه پرز نمی دهند. از ویژگی برجسته این نخ ها این است که در مقابل تنش های محیطی مانند رطوبت آب و آفتاب مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.
 

نخ گلخانه

نخ گلخانه یا نخ مصنوعی گلخانه نوعی نخ پلیمری (پلاستیکی) آنتی یووی است که در گلخانه ها به منظور بالا نگه داشتن بوته ها و همچنین جلوگیری از افتادگی محصولات استفاده می شود. از نخ گلخانه در کشت محصولاتی از قبیل گوجه فرنگی، فلفل، خیار و سایر محصولات صیفیجات استفاده می شود. با استفاده از این نخ ها می توانید تعداد بیشتری بوته را در گلخانه خود پرورش دهید و از فضای موجود بهینه استفاده کنید.
نخ گلخانه در صنعت بسته بندی و برای محکم کردن درب کارتون ها و جعبه ها هم بکار برده می شود. همچنین از این محصول جهت دوختن درب گونی های سیب زمینی و پیاز استفاده می شود. علاوه بر این، نخ گلخانه در صنایعی مثل صنایع دستی و جهت نما دادن به کارهای چوبی، بستن آجربند با نخ، بستن جاروها و برای سنگین کردن تور ماهیگیری از دیگر کاربردهای طناب گلخانه بشمار می رود.