توسعه سبد محصولات

توسعه سبد محصولات

شرکت صنایع پوشش ایران

در تاریخ 1352/05/31 تأسیس و تحت شماره 19720 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. پیرو مصوبه مجمع عمومی فوق العاده، مرکز شرکت به شهرستان رشت انتقال یافته و در تاریخ 1360/03/16 تحت شماره 982 در اداره ثبت شرکتهای آن شهرستان ثبت گردید.
بدنبال رای هیأت پنج نفره موضوع ماده 2 متمم قانون یاد شده مبنی بر تبدیل مطالبات بانکها به سرمایه عملاً اداره امور شرکت از تیر ماه 1366 به بانک صنعت و معدن ایران محول گردیده است. در نیمه دوم سال 1381 سهام شرکت یاد شده به شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند منتقل شد.
موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه عبارت است از تأسیس و بهره برداری از کارخانه نساجی و ریسندگی، بافندگی، پشمبافی، لباس دوزی، پتو و موکت و سایر محصولات مشابه است.
 

شرکت ریسندگی و بافندگی فومنات

شرکت ریسندگی و بافندگی فومنات در سال 1352 توسط بخش خصوصی تأسیس شد. این شرکت در سال 1389 به بانک صنعت و معدن واگذار گردید و پس از نوسازی و ارتقاء تجهیزات و ماشین آلات شروع به تولید پارچه و محصولات با متد روز نمود. 
هم اکنون در این شرکت انواع محصولات شامل: پارچه های پنبه ای، پلی استر، ویسکوز، پلی استر اسپان، فیلامنت و انواع روسری و شال تولید می شود.
 

شرکت کارخانجات صنعتی ملایر

 

شرکت عطر اتحاد پایتخت

شرکت عطر اتحاد پایتخت با تکیه بر دانش فنی و نیروی کار زبده و متخصص خود یکی از نام های معروف در تولید عطر، ادکلن،اسپری های خوشبو کننده هوا و بدن بوده و یکی از بزرگترین وارد کنندگان عطر،اسانس های شوینده، خوراکی، صنعتی و آرایشی از مطرح ترین و بزرگترین شرکت های دنیا در ایران است.
عطر اتحاد پایتخت نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت های کمپانی اس، Mane، کمپانی  Carbonnel و کمپانی Charabot می باشد. همچنین شرکت عطر اتحاد پایتخت تولید کننده انواع ادکلن و اسپری های خوشبو کننده انواع هلنسا تحت لیسانس فرانسه، تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی مامی عطر در سایزهای مختلف می باشد. محصولات هلنسا شامل انواع ادکلن ها و ادوپرفیوم هوا در 60 مدل مختلف می باشد.
 

شرکت نخ و طناب ملایر

 

 

 

شرکت توسعه نساجی برازمان